Čím žijeme

Aktuální informace

…před chviličkou jsme skončili ;) dříve než nahrajeme fotky, je to první videjko z odpoledního výletu…

Mamut '23

03.01.2023

Přátelé, kamarádi.
S novým rokem přichází pozvánka na super akcičku, kterou pořádá Liberec s Jabloncem.
Letos na Mamuta můžete jet do Liberce. Čekají vás "Zimní vločičkové hry".
Organizátoři hrdě pracují a těší se na vás 🙂
Hlásit se lze skrze Reginu - už je to tam připravené... Tak 20. lednaahooooooj v Liberci.

Kolorit '22

07.11.2022

přátelé, kamarádi. Na Koloritu s vámi bylo moc fajn – a nejen proto přidáváme krátké videjko, abyste si mohli připomenout celý víkend. Budeme se opět za rok těšit naviděnou.

Stavba tábora

01.05.2022

Hodí se každá ruka. Stavba tábořiště není žádná legrace, ale je to zábava. Budeme rádi za každého dobrovolníka, který se přidá a pomůže s vybudováním tábořiště Severní hvězdy na Farské louce v Raspenavě.

Přátelé, kamarádi.
Letos to bylo opravdu rychlé, ani ne týden a kapacita tábora je vyčerpána.
Proto již není možné se na tábor přihlašovat.

Karbika '22

27.02.2022

Přátelé kamarádi, vypadá to, že se podaří se sejít tváří v tvář. Bude to první letošní oblastní akce, na kterou vás zve oddíl Sluníček z Mladé Boleslavi. Pozvánka je přiložena, najdete v ní termín, cenu, kontakty pro přihlašování. Těším se na viděnou a do té doby přeji mnoho zdraví, buďte pozitivně negativní. Mt

Mamut '22

30.01.2022

Mamut je tady, mrkněte na videjko a zapojte se!!!

Za číslem roku 202 se jednička změnila na dvojku, což znamená, že je před námi další letní dobrodružství a už za půl roku snad prožijeme tábor Severní hvězdy. Doufám, že už se také těšíte.

Pro zpříjemnění předvánočního času si pro Vás Klub Pathfinder připravil netradiční adventní videokalendář s tématem Challenge. Adventní kalendář #adventnadivoko je akce plná výzev v období adventu. Zapojit se můžete přes Facebook "Advent nadivoko 2021", a to přidáním se do soukromé skupiny, kde také uvítáme Vaše příspěvky.


© 2022 Severní hvězda, Klub Pathfinder | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky